ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçkelleak Ekincilik, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri midein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Oranlı cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel kültür halletmeye kelleladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve kültür kolünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile müşterek gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca kültür kolü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile canlı ve kuvvetlü ölümlü deposuna ehil olan Üçkelleak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak mesabe sağlayıcı Üçkelleak Ekincilik; dolu Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. ötümlü gelişim ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem memleket içinde hem bile memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin orantılı ve tartılı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlıklı sözır ve toprağınızdan henüz çokça semere ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en muhteşem gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimli meallar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da bariz bir hendek haksına sarkıtmak midein geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Dip yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden katlanmak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kadar alanlara sarkıtmak midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bandajlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğişçiliktirilebilir ve birokkalı ağababaşmanla da vâsiletilebilir. Asıl bileşenler ekseri hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa oldukça sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler midein tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması işçiliklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği saat efsaneviın sütü ve etinden verim kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri hareketsiz seferde alabilir ve henüz düzgün beslenebilir. Yeygi karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz düzgün beslenmesine böylece henüz çokça verim almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yeygi Katışık Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası servet sahibi ve verimli bir tarımsal üretim midein muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı midein önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz düzgün durumlara gelmesi midein tarımsal dış satım noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak bütün çkızılışanlarımızın ulamasıyla müşterek
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/