mobil ödeme bozdurma nedir

Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının hileışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme akçe sistemi ile Ödeme ifa etmek isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışbilgiş sorunlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun semtı teselsül iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu sorunlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği açık kâin para kartları ara buluculığı sayesinde olabilir.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satımlarda Peşış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden kâin müstehlik gruplarının hileışbilgiş hileışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının para ve banka anaçı yöntemi ile hileışbilgiş yapmayı yeğleme ederken para anaçı ve banka anaçı bulunmayan eşhas ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek hileışbilgiş yamayı yeğleme değer.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya saksıladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme eş ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini değerlendirmek gerek. Kısaca kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi mevki düzlük e- tecim firma bölgeleri ulaştığı nişane kesime bir yeni grup elan eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine mevki vererek, nişane kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda elan çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma