MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yaratıcı aplikasyon günlük yüzlerce saat dinlenerek görev vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde vatan haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli etkin başüstüneğu bilindiği bâtınin aplikasyon ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya kovalamak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren aplikasyon fiilen görülmeye paha. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır geliştirilmekte ve kullanıma henüz uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde temaşa edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında fiilen körpe bir iş çızevcep insanlara en yararlı şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo