Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen henüz süssüz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını engellemek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri yalınlık arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine akıllıca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birkötü bay dergisinde kadın vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de makam almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında de olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu derece narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri hareketsiz pare olarak satmanın nezdinde birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat derece derece liberalleşmeye akıllıca giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla müteallik olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet iletmek karınin zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse de baş başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hareketsiz başına veya bir partnerle her yaştan âdem evladı aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde örtülü olduğu karınin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla kalmak temelı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre kullanmak, sorunlevselliği üzerine vukuf edinmeden satın kullanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin balaban çaba harcama etmelidirler. Hatta; bundan sonra vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan kızılışbilgiş henüz amelî ve aldırmaz olmaya başladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı karınin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop ahzüitalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, hayatına etkililık ilhak etmek, henüz uz bir orgazm kalmak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üst sergilemek karınin sex shoplardan kızılışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan ahzüitai yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında balaban vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum akıllıca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, sorunleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta epey kuvvetli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakılırsa deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu sorunin en amelî yolu. Hatta seks esnasında laflamak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken berhavakullanmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek handikap tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz uz seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/